Učení formou hry

Také patříte k těm lidem, kteří mají rádi techniku? Pokud ano, tak vítejte u mě v klubu. Já totiž technikou přímo žiji. A to hlavně od té doby, kdy mi moji rodiče tehdy v dětství pořídili videohry. A taky dva bratry, jeden je starší a druhý bratr je mladší než já. A opravdu všichni tři si dobře rozumíme. Mohu taky s klidem říct, že jsme asi nejlepší sourozenecká skupina, protože si opravdu skvěle rozumíme a snad ani nikdy jsme se nehádali. Mě už je třicet pět let bratrovi třicet sedm a dalšímu bratrovi je třicet let. Opravdu si rozumíme, a proto taky možná kvůli tomu, že mám sourozence bratry, tak jsme asi všichni tíhli technice. A naše videohry byly opravdu perfektní ta moje máma nám pořídila nakonec dvoje videohry, abychom se u toho nehádali. A stejně navíc je stejně vždycky nejlepší, když se videohry a další hry hrají ve dvou. Taky si vzpomínám na ty časy, kdy nám máma pořídila PlayStation.

Učení formou hry je super.

A to už jsme neměli otce, otec bohužel zahynul při autohavárii. My jsme ještě děti byly malé, takže jsme otce ani neznali, takže se o nás musela starat máma sama. A opravdu jsme mamince velmi vděční. A možná právě díky tomu, že na nás byla máma sama, tak jsme pochopili, co je to láska a péče.

Technika mě moc baví.

Proto jsem vystudovala taky technickou Univerzitu, abych se pokoušela vynaleznout nějaké věci, které by pomáhali rodičům, kteří zůstali sami na výchovu dětí. A to třeba různé hry a další techniku, která by byla pro malé děti poučná, ale zároveň by je bavila, aby taky rodiče měli někdy čas sami na sebe, i když jsou samoživitelé. Já bych chtěla vymyslet takovou techniku, která by děti učila a zároveň je vzdělávala a taky bavila, aniž by o tom věděli. Protože opravdu nejlepší je učení formou hry. To mi potvrdí samozřejmě každý. Já sama jsem vždy měla rád, když jsme se mohla učit tak, jak mě to bavilo. A možná proto mám ráda techniku.