Letní dětská oslava narozenin

Letní oslavy narozenin jsou zkrátka ty nejlepší. O to více si je pak mohou užít děti, které pohyb venku milují, a chtějí je oslavit se spoustou svých přátel. Co se letních oslav týče, můžete je totiž pořádat na zahradě, kde mají děti dostatek prostoru na hraní, a je zde i prostor pro různé zábavné aktivity, a program, který děti ocení. Co všechno se dá vymyslet?

Kouzelnické představení

Stejně jako na rozlučce nesmí chybět alkohol, a na svatbě oddávající, na dětské oslavě narozenin by neměl chybět kouzelník pro děti. Nejen že dodá oslavě jinou úroveň, ale na nějakou dobu za vás zabaví děti, a mnoho dospělých. Kouzelník totiž nebude jen předvádět zajímavé triky, ale rovněž do svého kouzlení zapojí i děti, čímž promění oslavu v neskutečnou zábavu. Děti si pak kromě krásné a zábavné vzpomínky odnesou i překrásné balonky ve tvarech zvířat, či rostlin.

dětská oslava

Skákací hrad

Skákání děti zkrátka milují, a tak není od věci pronajmout si na oslavu skákací hrad. Nejenže nikdo nebude chtít z oslavy domů, ale večer pak děti padnou do postele, a to příjemně unavené. U skákacího hradu je však zapotřebí dbát na bezpečnost dětí, a neměl by tedy chybět ani ostražitý dozor.

Karaoke

Karaoke milují jak děti, tak i dospělí. Děti se tak mohou předvést s písničkami, které se naučily ve školce, či škole, a stát se na chvíli hvězdou pódia. K tomu postačí mikrofon, a karaoke nahrávky oblíbených dětských písní.

sfoukávání svíček

Hledání dárečků

Máte-li větší zahradu, nebude od věci uspořádat ani takzvaný lov za pokladem. Tím pokladem mohou být malé dárečky, které schováte různě po zahradě tak, aby si každý malý návštěvník mohl odnést jeden domů. Kdo říká, že dárky jsou jen pro oslavence? Nemusí jít o nic velkého, postačí například kinder vajíčka, či klíčenky s oblíbenými motivy. Nezapomeňte vymyslet indicie, které děti k dárkům dovedou.