Relaxaci najdete v Maďarsku

Na takový krásný maďarský odpočinek vám vystačí volno od pondělí do pátku. Nevěřili byste, ale za těch pár dní se toho dá stihnout docela dost.

·         1. Den– Jak se dopravíte do Maďarska, je jen a jen na vás. Rozhodně vás cesta trochu znaví, takže ten den pravděpodobně pouze prozkoumáte hotel a využijete hotelový bazén či saunu. Poté se už budete těšit na večeři a první den je za vámi.

jezero balaton
·         2. Den– Je skvělé navštívit termální park. Užijí si tam jak děti, tak dospělí. Děti se vyřádí na pro ně určených atrakcích a vy se můžete nechat léčit v termálním bazénu. Samozřejmě se tam najdou i neléčivé teplé bazény či plavecké bazény. Pokud vás ani jedno už nebude bavit, můžete se jít opalovat na lehátko a koupit si jídlo v přilehlém stánku a poté znovu vlézt do vody. Celodenní vstupné se jednoznačně vyplatí.

·         3. Den– Rozhodně doporučuji navštívit termální jezero Heviz, což je největší evropské termální jezero. Jezero má léčivé účinky na tělo jak psychické tak fyzické. Prostředí kolem dokola a rostliny v jezeře vytváří krásnou atmosféru. Pro děti tam mají dokonce vytvořený dětský bazének se skluzavkou.  A s občerstvením je to tak, že si nemusíte kupovat hranolky s tatarkou, ale opravdu se najíte pořádného jídla.

jezero Hevíz
·         4. Den– Co nesmíte v Maďarsku vynechat je jezero Balaton, největší jezero ve střední Evropě. O něm se snad ani rozepisovat nemusím. Okolo Balatonu naleznete mnoho stánků od jídla přes hračky až po oblečení. V některé části možná i narazíte na pouť. Taky si zde můžete půjčit šlapadlo, plachetnici či vyrazit na projížďku lodí.

·         5. Den– Poslední den si můžete naposledy užít hotelového bazénu a poté vyrazit domů. Samozřejmě na cestě z Maďarska se můžete zastavit do jednoho z větších maďarských měst. Tam se stavíte do nějakého nákupního centra, porovnáte ceny, nakoupíte maďarské výrobky či se jen tak pro radost rozmazlíte.
 
Za tento 5denní výlet určitě poznáte na sobě změnu k lepšímu a nejraději byste v tom teplém bazénu zůstali navždy a nevraceli se zpátky do reality a jejich problémů.
Věřím, že Maďarsko bude vaší bohatou zkušeností a budete na něj vzpomínat jen v dobrém.