Legíny pro každou postavu

Praktickým, pohodlným a moderním kusem oblečení jsou zajisté legíny. Staly se oblíbené v šatníku mnoha žen. Díky různým střihům a materiálům, ze kterých jsou ušité, jsou využitelné na mnoho příležitostí. Od každodenního běžného nošení, do práce a také na sport. Legíny s funkčních materiálů jsou velmi pohodlné, díky vysokému pasu nikde nesjíždějí a drží dobře na těle i při náročném cvičení. Můžete se tak cítit pohodlně při jakémkoli sportu. Díky jejich přilnavosti se nikde nic neplandá a nepřekáží.

Legíny tak lze nosit i k sukním a šatům na společenštější události. Využijete je tak i k mini šatům. Takže pokud se necítíte pohodlně v šatech a potřebujete v nich běhat třeba za dětmi, pak si k šatům i sukním můžete pořídit dlouhé či krátké legíny. Hodí se také k dlouhým halenkám, kardiganům a dlouhým svetrům. A v létě je využijete i pod kraťasy.

legíny na ženě

U legín je důležité, abyste si našly vhodnou velikost. Nesmějí být moc velké, aby zbytečně nikde nic neplandalo. Legíny se také hodí na jakoukoli postavu. Díky dlouhým topům a šatům, lze tak krásně schovat nedostatky. Anebo naopak například díky legínám push up můžete zvýraznit své přednosti a upozornit na zadeček, boky i nohy. K takovým legínám si můžete vzít krátký top a nechat zdůraznit svoji postavu. Legíny mohou být i s kapsami, jde pak o džegíny. K nim lze vzít i krátká trika.

kožené legíny

Jak je vidět, tak legíny opravdu unosí většina žen. Jsou také velmi pohodlné, protože jsou v pase na gumu a netlačí na bříško. Možné je sehnat i těhotenské legíny, které mají vyvýšený pas na bříško. V pohodlí se tak mohou cítit i nastávající maminky. Legíny tak jsou opravdu pro většinu žen. Nosit je tak můžete i doma a na spaní. Do práce je vhodné je umět vhodně zkombinovat. Do některé je ovšem není možné nosit. Je třeba si zjistit, jaký je u vás v práci dress code a podle toho se zařídit.