Přirozeně krásná i bez líčidel

Jestliže nejste zrovna fanouškem dekorativní kosmetiky nebo ji z nějakého důvodu používat nemůžete a chcete vypadat dokonale i bez ní, pak je důležité abyste dodržovala několik základních pravidel.

Kvalitní péče o pleť je klíčová

Je mimořádně důležité, abyste používala pleťovou a pečující kosmetiku, jež je vhodná právě pro váš typ pleti. Jestliže máte pleť smíšenou či mastnou, zařaďte do své denní rutiny kyseliny, jež jsou v posledních letech v kosmetickém průmyslu hojně využívány. Kosmetické kyseliny napomáhají odstranit odumřelé kožní buňky a vaše pleť bude díky nim krásně zářivá a hebká. Díky kyselinám totiž dochází k velmi jemné exofilaci pokožky na obličeji, což je skvělá prevence proti akné a jiným nedokonalostem.

péče o pleť

Jestliže je vaše pleť suchá a citlivá, buďte s používáním kosmetických kyselin opatrná. Vhodnou variantou by pro vás mohla být kyselina mléčná, jež není natolik silná a na pleť působí pouze velmi jemně. Po použití séra s obsahem kyseliny je nutné pleť vyživit a hydratovat, takže je na místě použít hydratační krém. V podzimních a zimních měsících se nebojte i mastnějších a hutnějších krému, které dodají vaši pleti potřebnou výživu.

Obočí a řasy jako dominanta vašeho obličeje

Kromě dokonalé pleti je nutné věnovat dostatečnou pozornost vašemu obočí, jelikož to váš obličej rámuje. Správný a vyhovující tvar obočí dokáže naprosto změnit výraz a rovněž kompozici vašeho obličeje. Pokud si s jeho úpravou nevíte rady, nechte si poradit od odbornice.

ženské oči

Nezapomínejte ani na řasy, jelikož dlouhé a husté řasy vypadají naprosto nádherně. I bez řasenky můžete takovýchto řas docílit. Nejrůznější oleje a séra fungují jako skvělá podpora růstu řas https://www.pulo.cz/serum-pro-rust-ras-a-oboci.html. Za vyzkoušení rozhodně stojí například ricinový olej, jež lze nanášet jak na řasy, tak na obočí. Každý večer olej jednoduše aplikujte na zmíněné místa na obličeji a uvidíte, za zhruba měsíc se můžete těšit na mnohem hustší obočí i řasy.