Praktická postel 90×200 s úložným prostorem

Některé druhy postelí zkrátka a dobře využijete kdekoliv a to právě platí pro postel o velikosti 90×200 centimetrů. Samozřejmě dlouhá dva metry, takže se na ni vyspí velice pohodlně každá malá slečna i dlouhán třeba student. Tento typ je vhodný také do ložnice, pokud si přejete zakoupit oddělené lůžko. Někteří lidé raději volí dvě oddělené postele, které dávají k sobě před jedním klasickým dvojlůžkem. Víte, jak se to říká proti gustu.

dívka u stolu

Sháníte postel do dětského pokoje? Děti už odrostly a Vy jim potřebujete pořídit kvalitní, větší a již plnohodnotnou postel? Zároveň byste raději volili něco praktického nejlépe s volným místem, abyste dovnitř mohli odkládat náhradní povlečení, přikrývky nebo sezónní oblečení? V tom případě využijete postel s úložným prostorem 90×200.

Postel 90×200 se hodí i do dětských pokojů pro odrostlejší děti. Vhodná je také pro studenty. Vybírat si můžete hned z několika krásných a zajímavých typů. Vždy jsou vyráběné ze dřeva, takže do svého obydlí přinesete kousek přírody. Dřevo je čistě přírodní materiál. Můžete si zvolit produkt v čistě přírodní verzi například pouze ošetřené bezbarvým lakem nebo můžete volit mezi jinými variantami. Na výběr je samozřejmě také z různých designů. Dřevo jde nalakovat, takže si můžete pořídit i velice moderní bílou postel, šedou nebo v designu dubu či buku. Možný je také design olše, ořechu, calvadosu.

teenager spí

Design tedy můžete přizpůsobit nábytku, který již v pokoji nebo ložnici máte. Navíc jsou postele velice levné a zároveň vysoce kvalitní.

Úložný prostor je možné využít hned několika způsoby. Dovnitř můžete dávat náhradní přikrývky, deky, sezónní oblečení nebo i učení. Záleží pouze na Vašich potřebách, k čemu zrovna bude sloužit úložiště pod postelí, zdali pro hračky nebo pro oblečení či učení.

Vhodná pro děti i dospělé, pro studenty i teenagery. Dřevo se navíc skvěle hodí do každého pokoje, takže nikde nerazí ani nepřekrývá stávající design místnosti, ale krásně se mu přizpůsobí.