Předplacený svět online her


Pravidla hraní
Celý koncept funguje třeba jako předplacené TV kanály. Předplatíte si přístup do herního katalogu (zhruba 50 až 150 Kč měsíčně dle typu služby) a získáváte v „plné palbě“ možnost využívat zhruba 170 různých titulů napříč všemi žánry. Po celou dobu si služba pamatuje vaše herní nastavení, jako kdybyste hru reálně vlastnili.
Pokud vás nějaká hra zaujme natolik, že byste si ji chtěli reálně koupit, zpravidla na ni získáte díky předplatnému určitou slevu.
dálkový ovladač
Katalog
V nabídce jsou většinou cca 1 – 2 roky staré hry, které ale stály i několik tisíc korun, takže na dosah máte i to, za co vám třeba bylo líto dát peníze. Stává se ale i to, že určitá služba nabízí některou z horkých herních novinek a využije ji jako promo k získání nových předplatitelů. Je proto dobré sledovat a případně i střídat nabídky různých firem.
Celý katalog je samozřejmě průběžně aktualizován. To znamená, že určitý počet her je každý měsíc přidán do obsahu, úměrně k tomu ale i některá ta hra také z nabídky zmizí. Také distribuce her je různá, např. Humble Bundle vám pošle přímo kód do Steamu.
gambler s dredy
Crossplay vychytávka
Pokud vlastníte jak herní počítač, tak i zařízení Xbox, jistě vás potěší novinka, se kterou přišel v loňském listopadu Microsoft. Díky tomu, že tato firma prakticky jako jediná poskytuje jak fyzické herní zařízení, tak i vlastní operační systém (Windows), u některých her máte možnost nainstalovat si je na obě zařízení z jednoho účtu a tedy i za jednu cenu.
limitovaná edice hry
Nejen pro skalní gamery
Ať už jste skalní gamer, nebo se ve světě online her jen rozkoukáváte, tato služba si vás získá hned z několika důvodů:
·        Cena – za zlomek ceny jediné kvalitní hry máte možnost „zapařit“ si podle chuti a nálady to, co vás zaujme. Sami si také určujete, jak dlouho budete za daný obsah platit.
·        Bezpečnost– odpadají starosti s tím, že si kromě kýžené gamesy stáhnete do počítače i vir nebo podobně nechtěný přívažek
·        Pestrost– máte jedinečnou možnost zkusit i to, co by vás ani nenapadlo kupovat nebo stahovat, případně si zkusit hru, která vás zaujme.
Pokud váháte, zda by vám takové předplatné vyhovovalo, například služba Game Pass vám nabízí možnost vyzkoušet si ho po dobu 14 dní zdarma.