Máte rádi barvy?

Nedokážete si bez nich svůj interiér představit? Toužíte po dokonalé harmonii? V tom případě si rychle oblíbíte výrobní řadu zásuvek a vypínačů schneider unica colors, která bude vypadat vždy přesně tak, jak chcete vy.elektrikář v práci, zásuvka, kabely
Tyto zásuvky a vypínače jsou chytře navržené tak, že mohou pružně měnit svou podobu. A to pouze vaším vlastním přičiněním, bez účasti elektrikáře. Základem této možnosti je chytré modulární řešení. Všechny zásuvky a vypínače sestávají z univerzálních strojků, které jsou pro všechny přístroje jednotné, a z unikátních rámečků, které si můžete volit podle svých preferencí. V praxi to znamená, že jakmile jednou stěny bytu osadíte strojky, můžete na nich kdykoli měnit rámečky. Nezabere vám to více, než pár okamžiků. A výsledek? Váš vypínač anebo zásuvka mohou vypadat vždy přesně tak, jak chcete vy.
To je jistě velmi důležité ve chvíli, když se rozhodnete pro změnu podoby vašeho bydlení. Jasné je, že když máte na červeně omalovaných stěnách červené rámečky, pak je vše ideální. Ovšem v případě, že se rozhodnete pro barevně odlišnou výmalbu, třeba modrou, barevné spojení by všechny bilo do očí. Jenže díky modulárnímu řešení zásuvek a vypínačů nemusíte v takové situaci udělat nic víc, než jen vyměnit svrchní barevný rámeček.zástrčka – ikona
Díky tomuto chytrému řešení můžete svůj byt proměňovat podle potřeby. Už se vám nikdy nestane, že by zásuvky a vypínače narušovaly jeho celkový vzhled, jak tomu dříve bývalo běžné v dobách, kdy na trhu nebylo nic víc, než nudná kombinace barev bílá, béžová a šedá.
Možná nyní přemýšlíte nad tím, zda se vám taková http://www.kukatko.cz/recenze-seven-the-days-long-gone-si-vlastni-vezeni-oblibite/ volba vyplatí z finančního hlediska a kolik vás každá jednotlivá proměna bude stát peněz. V tomto případě můžete být klidní – nákup modulárních vypínačů a zásuvek vás nebude stát víc, než je běžné. A stejně tak i jejich proměna a nákup nového svrchního rámečku, jsou otázkou několika desítek korun, takže je jasné, že pro takovou částku nebudete muset sahat příliš hluboko do kapsy.