Jak zjistit, který je nejbližší instalatér Praha?

Je faktem, že prasknutí vodovodního či odpadního potrubí je hned po požáru jedna z nejhorších nehod, které se nám mohou doma stát. Je to samozřejmě proto, že může mít nepěkné následky, zvláště když zůstane dlouho nepovšimnuta.

V první řadě zde máme například promočení stěn a zdí. To vytváří ideální podmínky pro rozvoj plísní. A že ty nejsou ideálními společníky v domácnosti, asi není třeba říkat. Nehledě na to, že voda může narušit i statiku zdí. V nejhorším případě může být dokonce i nutná asanace.

instalater1

Dále je potřeba zmínit škody na movitém majetku. Přeci jen, například nábytek vodu také rozhodně neocení. Důsledkem může být hniloba, díky které jej budete moci rovnou vyhodit a koupit nový. A to rozhodně není levná záležitost.

Pokud navíc bydlíte v bytě, pak nemusíte způsobit škodu jen sobě, ale také sousedům, kteří bydlí pod vámi či vedle vás. A ti budou chtít způsobenou škodu nahradit, a to oprávněně.

Abychom se všem těmto potížím vyhnuli, je potřeba řešit únik vody okamžitě. A to znamená zavolat instalatéra. Ale kterého? Například v našem hlavním městě jich je poměrně dost. Jak tedy vybrat toho správného?

Jedním z rozhodujících faktorů je čas. Je potřeba, aby se k nám dostal co nejdříve. Logicky tedy zavoláme toho nejbližšího. Ale to nemusí být vždy to nejlepší řešení.

instalater3

Například instalatér Praha Servis vířivých van musí počítat nejen se vzdáleností, kterou bude muset urazit, ale také s očekávaným provozem. Navíc je faktem, že se v našem hlavním městě často opravují silnice. To samozřejmě znamená objížďky.

V důsledku se k nám tedy ten nejbližší instalatér nemusí dostat ani zdaleka nejrychleji. I proto je dobré si rozmyslet, koho vlastně zavoláme.

Samozřejmě, rychlost není vše. Záleží také na jeho dovednostech. Pokud bude oprava provedena špatně či lajdácky, pak nám moc nepomůže. Měli bychom tedy koukat i na to, aby to byl skutečně kvalitní člověk. Jen tak skutečně předejdeme dalším škodám.