Jak se oblékat v létě s velikostí plus size?

Vybírat si vhodné oblečení v případě, že venku panují velká horka, je občas těžké pro všechny. A ještě těžší to může být pro ty, kteří mají větší velikost. Pokud máme kila navíc, často se dostaneme do fáze, že je chceme před všemi schovat pod dlouhým oblečením, dlouhými kalhotami a volnými střihy. V zimě je to celkem snadné, protože nám takové oblečení přijde vhod. Ale v létě to může být pro nás utrpení.

léto

I když se tato skutečnost možná neposlouchá dobře, pravdou je, že pokud jste při těle, půjde to vidět, ať si dáte jakékoliv oblečení. To, že se v létě budete potit v dlouhých kalhotách neznamená, že budete mít rázem o 15 kilo méně. Takto to bohužel nefunguje. Při výběru oblečení na léto dbejte i na spodní prádlo. Příliš těsné spodní prádlo způsobuje pocení a může vést až ke kožním problémům. Raději si pořiďte pohodlné, prodyšné spodní prádlo, v kterém se budete cítit příjemně. Mnoho žen využívá v létě kardigan, což je lehký svetřík, obvykle bez jakéhokoliv zapínání. Pokud ho zvolíte, vybírejte si lehké materiály, v kterých vám nebude nadměrné teplo. Jestli ale venku panují obrovská tepla, kardigan nehte raději doma.

šaty

Skvělým způsobem, jak zůstat krásná, elegantní a zároveň docílit toho, aby vám nebylo horko, jsou šaty. Šaty existují v desítkách nejrůznějších střizích, délkách a typech. Takže si pohodlně vyberou i ženy, která nosí kila navíc. Některé firmy se navíc přímo specializují na tento typ módy, takže můžete sehnat třeba dlouhé letní šaty pro plnoštíhlé. Vhodné jsou i prodyšné, volné sukně, které budou vypadat dobře v jakékoliv délce. Vyzkoušejte třeba maxi sukni pod kotníky, k ní bavlněné tričko a sandálky. A máte rázem hotový letní outfit. Pokud nejde šatový a sukňový tip, nevadí. Seženete i spoustu šortek ke kolenům, které jsou volného střihu a zakryjí problematickou partii stehen.