Co připravit na párty?

Chcete venkovní svatbu?
Venkovní svatba má mnoho kouzel. Mezi ta hlavní patří krásná atmosféra. Jedině venku na čerstvém vzduchu zažijete tu nejkrásnější noc svého života. Jen je potřeba ji důsledně naplánovat a nic nenechat v klidu. Při plánování svatby je potřeba myslet na tolik důležitých věcí, a tak se snadno může stát, že vám nějaká vypadne. Proto je dobré si udělat seznam, a při vyřešení určité položky si ji jednoduše odškrtnout.

oslava ve stanu

Co by nemělo chybět u venkovní svatby nebo párty?
Ať už plánujete akce na zakázku a nebo jen pro sebe a rodinu, myslete na to, že venku vás sice čeká krásná atmosféra, ale to se může v mžiku pokazit. Počasí nejde naplánovat, a i když předpovědi hlásí slunečno a teplo, může se zatáhnout a vy se budete se všemi hosty najednou brodit po kotníky ve vodě. Tomu jde snadno předejít. Myslete i na záložní plán, díky kterému budete všichni v suchu.

Řešením je párty stan 4×4, kam můžete vložit pohoštění, a kam se mohou hosté schovat. Mnoho lidí si na venkovní akce nechává skládat stany rovnou, protože když se hezky nazdobí vevnitř i venku a navěšíte na ně světla, vypadá to moc hezky. Stany jsou pogumované, a tudíž nepropustné. Můžete pod ně schovat cokoliv. Vždy mějte na paměti, že jich musíte mít dostatek pro všechno občerstvení, dekorace i hosty.

svatba stan

Existuje mnoho druhů stanů, které si můžete na svou akci objednat. Je potřeba si je nechat postavit firmou, protože stany jsou velké a těžké. Firma to má za chvilku hotové, vám by to trvalo mnohem déle a možná by vám to ani nešlo. Neriskujte a objednejte si stan i se servisem včas. Nezapomeňte si vypůjčit podlahy, aby bylo všechno vážně v suchu, a také posezení. Uvidíte, že i svatba nebo oslava ve stanu bude krásná, a že na ni budete vzpomínat celý život. Odlište se a zvolte svatbu ve stanu, který může vypadat skutečně luxusně.