Co koupit mužům k narozeninám?

Muži jsou jednoduší ale zároveň velmi složití tvorové, protože pokud se jedná o city a emoce, které my ženy dáváme najevo víc než dost (a to ví moc dobře i muži), muži je naopak skrývají a bývají v těchto ohledech dost „klidní“, někdy až moc. V tomto případě nám jejich jednoduchost dost často vadí a nejradši bychom se vyřvaly a zachumlaly do postele, ze které bychom už nikdy nevylezly. Pak tu jsou ale situace, ve kterých nám jednoduchost chybí, jako je například situace, kdy našim mužům kupujeme dárek. Jsou to ty nejhorší situace, jaké mohou být, protože nastává snad jediný čas, kdy jsou muži složití. Hlavou se nám honí věty: „Co má vůbec rád? Vždyť on snad nemá žádné koníčky! Bude se mu to líbit? Ocení to?“ a my vůbec nevíme, jestli vlastně svému muži něco koupíme, protože to vypadá jako nekonečný problém. Co v takovém případě dělat?

narozeniny

Nejlepší řešení je nenápadně se svého muže zeptat, co by se mu za dárek líbilo a prostě mu ho koupit. Peníze nedávejte, není to moc originální a kdo je nadšený, když dostane jen obálku? Nikdo. Raději se ho napřímo zeptejte a nehrajte si na něco, co nejste. Pokud ovšem nevíte, co chce váš muž nebo on sám neví, co chce, uvědomte si, jaké má koníčky a záliby a zkuste to spojit do jednoho nápadu. Bude rád, protože to nebude žádná blbost a vy budete ráda, že je rád. Mnohem radši kupte něco, co víte že potěší než experimentovat.

muži

Pokud ani to nevyjde, sáhněte po zážitku. Chlapi jsou méně citlivější než ženy, skoro nic jim nevadí, proto by jim neměl vadit ani jakýkoliv zážitek. Kupte mu wellness, zapojte do toho i sebe a budete spokojení oba, masáže, různé lázně, cokoliv, kde budete figurovat oba. Pokud je váš muž labužník, vemte ho na jídlo někam do speciální restaurace, nebo „all you can eat“. Také mu můžete dát nějaký mužský dárek, sadu na vousy, poukaz na motokáry a podobně.