Bavte se bez ohledu na věk a třeba i při hře, jakou je lasergame

Jste a vždy jste byli milovníkem dobré zábavy a her, ve kterých šlo nejen o zdravé soupeření, ale i prověření vašich kvalit? Pokud odpovídáte „ano“ jistě si nenecháte ujít příležitost zúčastnit se hry, při které je nutné vyhýbat se zásahům. Na lasergame je výjimečné to, že se během ní nesetkáte s žádným zraněním a tím pádem budete moct bezpečně dovádět s pistolí, která ze sebe vydává pouze laserové paprsky.

labyrint (51)

Lasergame je výzvou pro všechny

Máte obavy z toho, že by vám hra nešla natolik, abyste si ji užili? Ať už se rozhodnete zahrát si ji s vašimi přáteli, rodinnými příslušníky různé věkové kategorie nebo dětmi, zvolit si můžete i úroveň náročnosti, které by byla pro váš tým přijatelná.

Jděte novým věcem vstříc a vyzkoušejte si prožít jeden den v Lazerfun, kde se o vzpomínky postará nejen nabídka našich her, ale rovněž i arény, ve kterých je možné si jich zahrát.

Bludiště v neonovém osvětlení

Lazerfun vám umožní ocitnout se v prostorné aréně, která je určena pro větší skupiny hráčů, jakou je Labyrint. Už z názvu budete tušit, že se jedná o bludiště, které má mnoho úkrytů, ve kterých se ale neschováte napořád.

Je nutné se po aréně hýbat rychle a snažit se vyhnout zásahům ze zbraní vašich protivníků. Vybaveni budete laserovou zbraní, ze které vycházejí paprsky laseru a vestou, která bude zachytávat tyto zásahy.

Neonové světla dodají vaší hře tu správnou akční atmosféru a vy si ji vychutnáte tak, aby byla pro vás neopakovatelným zážitkem.

lasergame_aztec04

Historické chrámy a jejich kouzlo

Aztécká aréna je taktéž velmi oblíbená, a to nejen díky svému designu, ale i úkrytům, které jsou její součástí. A i když je o něco menší než Labyrint, nabídka 11 her vás přesvědčí o tom, že některé z nich si více užijete právě mezi historickými chrámy Aztéků.

Prožijte tedy den na tom správném místě a možná i netradičně a zavítejte do Lazerfun, kde budete mít o zábavu postaráno.