Pečujte o váš bazén i díky geotextilii

Je dobré mít na paměti, že samotná koupě bazénu představuje pro budoucí majitelé nejen relax a osvěžení v době největším pařáků, ale i zodpovědnost v podobě péče o něho. V průběhu celé letní sezóny je nevyhnutelné o něho pečovat tak, aby vám nepřinášel trápení s jeho znečištěním nebo krátkodobou životností. Nezáleží tedy na tom, jaký typ z nabídky si zvolíte a umístíte ho na vaši zahradu, ale je naopak důležité, jak důkladnou péči mu poskytnete.

V případě, že jste se rozhodli pro investici do nadzemního bazénu, ještě předtím, než ho napustíte vodou se nezapomeňte rozhlédnout po geotextilii. Podložky pod bazén mají totiž své opodstatnění a chrání bazénovou plachtu před jakýmkoliv poškozením.

dítě v bazénu

Prodlužte život vašemu bazénu

Zahradní bazén se nepovažuje za investici, která by byla dočasná. Měl by vám sloužit a přinášet radost i několik let po sobě – bez nutnosti ho vyměnit za nový díky jeho opotřebení. Dosáhnout toho se vám ovšem povede jedině tak, že ho budete chránit i v jeho spodní části, kdy pod něho umístíte podložku z netkané fólie.

  • Jejím úkolem je zabránit prorůstání veškeré vegetace, která by mohla povrch bazénové plachty znehodnotit.

  • Je vyrobena ze silného a odolného materiálu, který nepropustí ani kořeny ze stromů nebo keřů. Váš bazén tedy nebude muset odolávat terénu a přírodním jevům a jeho životnost se díky správně zvolené podložce významně prodlouží.

hračka v bazénu

V internetové nabídce nalezete několik velikostí, mezi kterými najdete i tu, která by byla ideální volbou pro váš bazén. Jsou cenově přijatelné a svou funkci plní několik let. Nepodceňujte proto dobrou přípravu a užijte si léto ve stylu, kdy si luxus, který vám příjemné osvěžení ve vodě nabídne budete vychutnávat bez problémů. Zakoupením geotextilní podložky budete pečovat o váš bazén správně a dlouhodobě tak, abyste si jeho luxus mohli užívat i následující léto.