Děkuji pánové



Myslím si, že pánové toho mají s námi ženami opravdu hodně společného. Ptáte se co? Tak například to, že i pánové mají své dny. Věděli jste, že i pánové mohou být v přechodu? O tomhle jsem se dozvěděla, když mi tohle řekla moje máma. Tedy moje máma to neřekla přímo mě, že její manžel, můj otec, je v přechodu. Ona si volala s kamarádkou a dozvěděla jsem se, že tátovi je padesát pět let a prý už je v přechodu a nebo že chytil druhou mízu. Všichni víme, že pánové mohou chytnout druhou mízu a většinou to je to, když jsou v pánském přechodu neboli v mužském přechodu.

I pánové potřebují pomocnou ruku.

To se vlastně stává, když pánové se začínají obávat o své mládí, myslí si, že už jsou staří a že nic nového nezažijí, že život už skončil a že ho jenom dožijí někde v poklidu, a proto se mnoho mužů právě také změní tak, že začnou třeba chodit do posilovny nebo chtějí zhubnout a nebo si koupí opravdu mládenecké moderní nové oblečení, nebo se chovají tak, jak se třeba někdy předtím nechovali. Mnoho žen si potom právě myslí, že jejich partneři mají milenky. Samozřejmě, že někdy to pravda být může a já bych se ani nedivila. Protože prý mnoho mužů ve středním věku a nebo v pozdějším věku si nacházejí milenky, aby zpestřili svůj život a aby také překlenuli mužský přechod.

Někdy pánové se necítí ve své kůži.

Podle mého názoru tohle je škoda a je to srabáctví od mužů, protože si myslí, že už jsou k ničemu. Pánové nejsou k ničemu. Já si myslím, že kdyby pánové se o sebe více starali a pečovali by o sebe také a třeba s partnerkou jezdili na dovolenou, tak by se potom nemuseli vůbec ničeho obávat a nemuseli by chytat nikde další mízu. Já chápu, že pánové také chtějí být sexy a do konce života. A chtějí být také stále sexuálně aktivní. Ale věřte mi, že to nejde donekonečna. Každý člověk jednou zestárne. A je logické, že se potom celý změní nejenom fyzicky, ale také psychicky a některé věci už mu nepůjdou.