S hypotékou bez dokládání příjmů se můžete těšit na penízePokud vám jde o to, abyste měli co nejrychleji v kapse peníze, které aktuálně nemáte k dispozici, a ještě navíc máte nižší příjmy, pak jistě pátráte po hypotéce bez dokládání příjmů a tak podobně, protože tento finanční produkt může mít mnoho různých názvů. Nicméně, ať už tuto hypotéku nazýváte jakkoli, jistě hledáte takovou nabídku, která vás nebude omezovat výší vašich příjmů, ideálně se poskytovatel půjčky o tyto údaje nebude vůbec zajímat.

měna

V tom případě však můžete být hluboce zklamáni tím, že takový postup v praxi vlastně nikde neexistuje, neboť je ze zákona nutné, aby každý poskytovatel půjčky ověřil schopnost žadatele o půjčku takový úvěr splácet. Ať už tedy o půjčku požádáte kdekoli, v libovolném bankovním domě anebo v nebankovní instituci, vždy dojde řeč na to, jak si stojí vaše finance a z jakých příjmů budete své závazky splácet. Cílem je samozřejmě v první řadě to, aby vás podobná půjčka nedostala do finančních potíží, které mohou být horší, než si dokážete představit.

financování

Nicméně v žádném případě není cílem tohoto opatření vás sužovat a zamítat vám půjčku, kterou budete schopni splácet. Pokud se prokáže, že máte libovolné vhodné příjmy – ať už půjde o klasický plat anebo mzdu, výdělek z brigád, z pronájmu, z penze a podobně, pak vaší půjčce nic nestojí v cestě. A v tom je asi ten hlavní velký rozdíl mezi klasickým bankovním a nebankovním sektorem. Zatímco banky striktně trvají na svých pravidlech a nejsou ochotny pro dobro věci ustoupit ani o píď, nebankovní společnosti jsou velice flexibilní, a pokud prokážete, že máte dostatečné zdroje financování pro splácení svého úvěru, ať už jde o cokoli, není ani ten nejmenší důvod, proč byste si nemohli půjčit.
Proto už neváhejte ani chvíli, vyplňte nezávazný kontaktní formulář se žádostí o půjčku a kontaktujte vstřícnou nebankovní společnost!